סדנאות

בצק סוכר הוא חומר נהדר וכיפי לעבודה, שניתן להגיע עימו לתוצאות מרשימות גם ללא ידע מיוחד באפייה. לכן, הוא מעניק הזדמנות נהדרת למבוגרים המעוניינים להעשיר את הרפרטואר שלהם, וגם חוויה מלהיבה וטעימה לילדים בימי הולדת ובאירועים אחרים. לאורך השנים למדתי לעומק את אפשרויות העיצוב בבצק סוכר, וחידדתי את הכלים העומדים לרשותי מבחינת עיטוף, חומרים, כלי הכנה וכמובן העיצוב עצמו. כיום אני מזמינה גם אתכם ליהנות מסדנאות חווייתיות ומהנות עם בצק סוכר, המתאימות לכל גיל.

סדנא לילדים והורים

מדי שבוע מתקיימת ברמת ישי סדנת עיצוב בבצק סוכר לילדים והורים, אליה תוכלו גם אתם להצטרף. בתור אמא ל- 3 ילדים וסבתא גאה ל- 6 נכדים, אני רואה עד כמה תורמות הפגישות לחיזוק הקשרים שבין ההורים לילדיהם. הסדנא נערכת באווירה ביתית ומשוחררת, ובמהלכה אנו מזליפים קרמים, מצפים בבצק סוכר, ומקשטים קפ קייקס וקייק פופס בצורות שונות שהילדים חותכים. יש לציין כי הכול מוכן וערוך לקראתכם, ואינם צריכים להביא דבר מהבית.

הפעלות יום הולדת

אני תמיד שמחה ונרגשת כשמזמינים אותי אל בית הילד או הילדה, כדי להעביר לחבריהם פעילות של עיצוב בבצק סוכר. זוהי חוויה מלהיבה וטעימה מאוד הנערכת לקבוצות של 10 עד 15 ילדים, שיוצאים ממנה עם קפ קייקס וקייק פופס מקושטות מעשה ידיהם. בנוסף, בעל היומולדת מקבל ממני קפ קייק עם בצק סוכר מעוצב, אותה אני מכינה מראש על פי התייעצות עם ההורים. הילדים שמחים מאוד להירתם לפעילות ולהתמקד בה, ומסיימים אותה עם טעם מתוק וערך מוסף. אגב, אני מגיעה אל יום ההולדת עם כל המצרכים והכלים הנחוצים, כך שאתם ההורים רק צריכים לדאוג לשולחן עבודה.

סדנאות פרטניות למבוגרים

כאמור, בצק סוכר הוא חומר נוח מאוד עם המון אפשרויות, אך כדי לעבוד איתו צריך ללמוד לפחות את הבסיס. לכן, אני מקיימת בביתי או בביתכם סדנא קצרה ומעניינית, בה תלמדו את עקרונות העבודה וגם תצאו עם עוגה ודמות מעוצבת מעשה ידיכם. בפגישה נלמד על תוספות, קישוטים, חומרים וכלי הכנה בהם ניתן להשתמש, נעצב דמות מבצק סוכר, וגם תקבלו חוברת עם טיפים ומתכונים שונים. הסדנא מתאימה לכל מי שהתחום מעניין אותו ורוצה ללמוד את הבסיס, למי שרוצה לשדרג את העוגות שלו לבד, וגם למי שרוצה להתפנק עם חברה לעשות משהו כיפי ומעניין ביחד. את כל החומרים הדרושים אני מביאה, ובמידה שהסדנא נערכת בביתכם עליכם רק לדאוג לשולחן עבודה.